Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Крокодил седи на едно високо дърво и тъпо гледа наоколо: - Мамка му, предупрежадаваха нашите:"Не яж наркомани!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Поради ремонт бръснеме отзад. Надпис на вратата на бръснарница.
Бисери
03.10.2017
3,233 прегледа
Следващ →
Още вицове
Внук, който е прекарал цялото лято при баба си на село, мери кръвно по-добре от личния доктор.
Ето как си представям кучетата, когато лаят през нощта: КУЧЕ 1: ХЕЙ! Аз съм куче! Има ли други кучета наоколо? КУЧЕ 2: Да! Аз също съм куче! КУЧЕ 1: Супер! Аз съм куче и ям храна! КУЧЕ 2: Аз също ям храна! Имаме толкова много общи неща помежду си! КУЧЕ 1: Акаш ли? Аз акам! КУЧЕ 2: И аз също! КУЧЕ 1: Аз имам хора! Имаш ли хора? КУЧЕ 2: Да! Имам! В момента спят! КУЧЕ 1:Наистина ли?! Моите хора също спят! КУЧЕ 2: Хайде да изпеем една весела песен за нашите спящи хора! КУЧЕ 1: Хайде! Да започваме! *започва адско виене*
- О, господине! Сега всичко ми е ясно! - казва лекарят на своя пациент. - Вие страдате от клептомания - болезнена склонност към крадене. - А какво ще ми предпишете против нея? - Засега нищо. Като начало ми върнете химикалката.
- Как изкара нощта с онази кукла-говорителката от телевизията ? - Мани не питай! В най-вълнуващите моменти всичко спираше за реклама.
На масата има оставени 2 книги.Едната е тънка и на нея пише"Логика".Другата е дебел том и на нея пише"Женска Логика"Стигаме ли до логичен извод защо няма 3та книга на която да пише"Мъжка логика"?