Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отивам при админите в сървърното, затворено е, чукам, тишина, чукам, тишина, чукам, крясък от вътре: - Няма никой, махай се! - Шефа е! - Съвсем пък!
Програмисти 2,991 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лъвът се разхожда из гората. Среща жирафа: - Ей, дългият! Кой е най-красивият в гората? - Ти, лъвчо. След малко среща зебрата: - Ало, раираната! Кой е най-красивият в гората? - Ти си лъвчо. Продължава на татък и среща слона: - Ти там, клепоухия! Кой е най-красивия в гората? Слонът го хваща с хобота, мята го в блатото и си продължава пътя. Лъвът излиза от калта, отръсква се и мърмори: - Ей, кво се нервиш, бе...Можеше да кажеш просто, че не знаеш... - Какво мислиш за любовта от пръв поглед? - О, това е изумително! И страшно пести време! Чукчата си купува кола. Питат го как е. - Ами добре е. До града стигам само за един час. Е, вярно, после се връщам пет часа... - Защо бе? - Ами за напред има пет скорости, а само една задна... Сутринта един мъж, като тръгвал за работа си извадил портфейла, жена му вижда и пита: - Откъде толкова много пари? - Спестих за да ти купя подарък. - Защо толкова малко?!? Двама слаботелесни са саквартиранти.Един ден единия вика: -Пешо,помогни ми Да вдигнем сапуна! -Не мога,Гошо.Чаршафа ме е затиснал.