Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Отивам при админите в сървърното, затворено е, чукам, тишина, чукам, тишина, чукам, крясък от вътре: - Няма никой, махай се! - Шефа е! - Съвсем пък!
Програмисти 2,994 прегледа
Следващ →

Още вицове

В едно високопланинско село група бабки намерили едно пакетче с пластмасови бъркалки за кафе. Чудили се какво е това и започнали да питат. Първо питали попа, а той им отговорил че не знае но ще попита в св. синод и ще им отговори. Попитали кмета - той им казал, че сьщо не знае но ще попита в общината и ще им отговори. В един момент се задава селският полицай и бабите го питат какво е това. Той погледнал бъркалките, почесал се по главата и отговорил - Елементарно - това, скъпи бабки, е разсад за прави лопати. Двама ученика тичат до катаджия: - Господин полицай! Там зад ъгъла, нащия директор.. - Какво се е случило? - Там..нашия директор... - Катастрофа ли? - Не! Паркирал е неправилно! Две котки се състезавали коя ще се надвеси най-много над балкона. Изведнъж едната спечелила... Из дневника на интернет-маниак: "Реших коренно да променя начина си на живот. Изтрих си всичките bookmark-ове с порно страници." Две циганки отишли на полето за моркови и едната изкарала един доста голям морков и казала на другата: -Шшшшшш, Айше туй кът на моя Асан чепа ма! -Толкоз голям ли ма? -Не ма толкоз мръсн.