Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една блондинка отива на първа среща.Както обикновено след вечерята те отиват в апартамента му.Още с влизането те започнали да се любят.Вече свършили и блондинката като добре възпитано момиче влиза да се къпе.Докато мъжът се оправял чул блондинката да жика: - Милоооо,имаме ли друг шампоааан? - Не!но защо ти е?на този какво му има?! - Ами нищо просто тук пише за суха коса,а пък аз мойта вече я намоктих
Блондинки 3,419 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две блондинки седят на една гара.Едната пита другата: Ти кои влак чакаш? А другата отговорила че чака влак номер 1,а другата 2. Дошъл влак дванайсет и едната казала: Иииииии,ще се возим заедно. Иванчо пита дядо си: - Дядо, на кого му става хубаво, когато правите секс с баба? - На мен! - отговорил дядото. Отишъл Иванчо при баба си и и задал същият въпрос. - На мен! - отговорила бабата. - На кой да вярвам? - казал Иванчо. - Дядо казва на мен и ти казваш на мен. Кое е вярното? Тогава бабата казала: - Щом е така питай дядо си: Като го сърби ухото и той го чеше с пръста си, на кое му става хубаво на пръста или на ухото? 3 студенти при Св. Петър – от УНСС, от СУ и от ТУ. Пита тоя от УНСС: — От кой университет си? — УНСС. — Ти си бил в рая, сега отиваш в ада. Пита тоя от СУ: — От кой университет си? — От СУ. — Ти си бил в ада, отиваш в рая. Пита нашия колега: — От кой университет си? — От ТУ. Свети Петър пребледнява, започва да заеква, пада на колене пред нашия човек: — Вие св. Инженер, отивате в ада, за да видите какво е рай! Едно семейство си имали свинка. Като и станало време за заплождане, решили да я заведат до съседното село , че там бил най-добрия нерез в околността красавец, здравеняк и доказани качества в таз деликатна област. Речено сторено. И понеже стопанинът си имал мотор с кош, една неделя сложил на свинката очилата и каската, качил я в коша и потеглили . А когато се върнали надвечер, свинката имала видимо доволно изражение. За по-сигурно, на следващата неделя, стопанинът пак я закарал до съседното село . А на по-следващата неделя, стопанката разбудила рано-рано стопанина с думите: - Хайдееее мъжо, ставааай, ставай, че свинката си е сложила каската и очилата, седнала е в коша и те чака! Излиза един от съда след приключило дело за развод, спира таксиметрова кола. - И вие ли сте свободен?