Двама приятели си говорят:
- Пешо, след седмица се пенсионирам, толкова съм изморен, че първия месец от пенсията ще седна на люлеещия си стол и нищо няма да правя.
- А после?
- А после ще почна да се люлея.
Блондинка и приятелката й живеят в един апартамент.Приятелката се прибира вкъщи и вижда блондинката да се разхожда с насапунисана коса, пита я:
- Защо се разхождаш така?
Блондинката:
- На шампоана пишеше: "Wash and Go!"