- Чу ли, че Стоичков го е закъсал с парите май?
- Ти пък! Глупости!
- Да, бе! През час се хвали по радиото, че последното му попадение е гражданска отговорност за три месеца...щом не може да си вземе за година..
Две блондинки си говорят.Едната казва на дръгата:
-А-у-у...муцка,да знаеш какво ни се случи.Мъжът ми получи анонимно писно.
И другата:
-А-у-у...какъв ужас!И от кого?