Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две блондинки си говорят.Едната казва на дръгата: -А-у-у...муцка,да знаеш какво ни се случи.Мъжът ми получи анонимно писно. И другата: -А-у-у...какъв ужас!И от кого?
Блондинки 3,390 прегледа
Следващ →

Още вицове

В лудницата. Студентите обикалят, а доктора им обяснява: - Ето този има мания за величие, счита се за Наполеон, ето този има мания за музикален талант, счита се за Моцарт! - Докторе, а този, дето пърди непрестанно. - Това е уникален феномен в медицината, този се счита за "Газпром". Искам съдбата да ме награби за яката и да ми натика муцуната в щастието... И след развода има меден месец. Негър се влюбил в красива българка. Когато поискал ръката й, майката на момичето казала, че ще му даде дъщеря си, но ако изпълни три условия. -Купи й мерцедес! -казала майката. -Аз обича нея, аз купи кола! И купил мерцедес. -Построй й хотел с пет звезди! -Аз обича нея, аз построи хотел! И построил негърът хотел. -Ще ти дам дъщеря си, ако имаш 40-сантиметров член! -Аз обича нея, аз отреже десет сантиметра... И пак женицата изневерявала на мъжа си и както му е реда той се прибира в подходящия момент, жената пак крие в гардероба любовника и мъжа директно в спалнята и вика: - Жена! Тука има мъж! - Не бе мъжо, никой няма! Ядосан той отваря гардероба и гледа един малък смотан сух мъж, клекнал в ъгъла се свил... - Какъв си ти бе!? - Ммми Митко! - Какъв Митко бе?! Шутове, тупаници, смачкал го от бой и го изритал. На другия ден пак същата работа, мъжът се прибира, жената гола и отрича, и той направо към гардеробра, отваря и какво да види - пак един съсухрен, смотан келеш, клекнал в ъгъла посран. - Какъв си ти бе!?!? - Миими Митко! - Какъв Митко бе?! Хванал го пак и го смачкал от бой и го изритал. И уви обаче на третия ден абсолютно същата ситуация. Мъжът се прибира и вече не пита, не гледа, а направо отива към гардероба, отваря и вътре един голям здрав батко, едва се побрал в гардероба. - Какъв си ти бе? - Сергей! - Мии къде е Митко?!