Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
17 блондинки стоят пред една дискотека.Минава една брионетка и пита: - Защо не влезете? А те отговарят: - Защото не пускат под 18.
Блондинки 3,391 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена се буди през нощта и чува плач от кухнята. Влиза и вижда мъжа си на пода реве: -Какво ти е скъпи? Мъжът: -Ти помниш ли, преди 20 години, на тази дата баща ти ни хвана да се любим? -Помня. -И ми каза: "А сега мойто момче или се жениш за дъщеря ми, или 20 годинки в затвора не ти мърдат" -Помня!-казала жената. -Ами,днес вече щях да излизам! Преди няколко часа над Централните гробища се е разбил двуместен хеликоптер. От полицията съобщиха, че досега са извадени над 300 трупа от мястото на катастрофата. Един ден лъвът се разхождал из горските си владения и се възмутил как навсякъде има животински отпадъци.Свикал всички животни на събор и им показал новите тоалетни ,като изрично забранил на животните да се облекчават извън тях.Един ден на заекът много му се доходило ,но тоалетните били на другия край на гората ,а той не можел да се стиска.Огледал се - няма жива душа.И се облекчил на една полянка.Тъкмо ще тръгва ,и лъвът се задава отдалече.Зайчето се чуди какво да прави ,накрая покрива изпражнението с ръчички.Идва лъвът при него и го пита: - Зайко ,какво криеш там? - Няма да ти кажа. - Кажи ми ,иначе ще те изям! - Пеперудка. - Покажи ми я. - Казал лъвът. - Не искам. - Покажи ми я ,или ще те изям! Страх нестрах ,зайчето разтворило лапички и погледнало нагоре: - Ха ,избягала е! Погледнало надолу: - И се е насрала от страх .. Господ: - Адаме, защо не искаш да ми дадеш реброто си? Да не ти се свиди? - Не, Господи! Но имам едно такова лошо предчувствие... Дама влиза в кабинета на психиатъра: - Докторе, какво да правя? Синът ми вече втори ден прави само едно и също- пуска сапунени балончета. - Но, госпожо, за децата е нормално да се увличат в игрите си, нямате никакъв повод за безпокойство. - И аз това казвам. Само че, кой знае защо жена му много се притеснява…