Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Четиридесетте години са старостта на младостта. Петдесетте години са младостта на старостта.Виктор Юго
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Блондинка си купува Кока-Кола. Отваря бутилката и под капачката пише: "Честито! Печелите шапка!" Блондинката: "Благодаря!" и си сложила капачката на главата.
Блондинки
03.10.2017
3,137 прегледа
Следващ →
Още вицове
Студент се явява на изпит, без да знае нищо. Професорът тъкмо се готви да му пише двойка, когато младежът казва: - А може ли сега аз да ви задам три въпроса. Ако отговорите, късате ме. Ако не отговорите обаче, пишете ми шестица. Професорът помислил малко и се съгласил. Студентът запитал: - Какво е законно, но нелогично? Какво е логично, но незаконно? Какво не е нито законно, нито логично? Професорът помислил, видял, че не може да отговори, и му написал шестицата. Накрая го помолил все пак да каже отговорите. Студентът обяснил: - Вие имате жена, която е по-млада от вас с 30 години - това е законно, но нелогично. Вашата жена си има любовник - това е логично, но незаконно. А нито е логично, нито е законно, че току-що писахте шестица на нейния любовник.
В съда. - Защо убихте жена си с чука? - Всеки сам кове щастието си, господин съдия!
Разликата между безпокойствие и паника? Около 28 дена.
Кара си Пешо Газ-ка и си свирка. Изведнъж пред него изскача лъскав мерцедес, Пешо набива спирачките, но удря мерцедеса. Излизат от него четирима яки мутри и шефа им започва да се заканва: - Е сега ще те счупиме от бой! Пешко се уплашил и започнал да се обяснява: - Не може така! Не е честно! Вие сте четирима, а аз съм сам! Позамислил се шефа на мутрите и казал: - Компир, бегай от него! Окопитил се Пешо и започнал да обеснява на побеснялата мутра, че пак няма да е честен боят - сега ставали 3-ма на 2-ма. Позамислило се пак борчето и казало: - Жица, бегай и ти от него... Пешо се изхитрил: - Сега вие сте по-малко! Пак няма да е честен боят. Това вече вкарало горката мутра в дълбок размисъл... След 2-3 секунди изръмжал: - Ей, ти с Газ-ката! Я бегай, че може да се степаме от тебе!
Две студентки от Софийския се разхождат вечер по улицата, едната от приложна математика, другата специалност логика. По едно ереме чули някой да върви след тях. Математичката направила някакви изчисления и казала: - С това темпо ще ни настигне след 30 секунди. Ако се разделим вероятността да хване едната от нас намалява с 50%. На другата й прозвучало логично и се съгласила. Срещат се на другия ден и математичката пита: - Какво стана снощи? - Ти се оказа права, мъжът ме настигна след 30 секунди. - И ти какво направи? - Ами вдигнах си полата. - А той какво направи?! - Той си свали панталините. - И после какво стана? - Е, по пътя на логиката с вдигната пола се бяга по-бързо, от колкото със свален панталон.