Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Какво търси един Главен Епископ във високо-технологична комуникационна фирма? отг: Нова алтернативна връзка с бога.
Професионални 3,038 прегледа
Следващ →

Още вицове

Внук пита дядо си: - Дядо, къде е фенера? - А за какво ти е фенер? - Отивам на среща. Дядото му отговаря: - Аз навремето ходех на срещите без фенер. - Ми виж (сочи баба си с пръст) какво си намерил в тъмното. - Лудвам, като гледам охраната ни. По цял ден седят и нищо не правят. - Вероятно и те са така, гледат ви и си мислят: ей тва е живот, не само, че идват на работа, а има и какво да правят! Защо Стийви Уондър е винаги засмян? - Защото никой не му е казал че е негър. Между приятелки. - Да ти се оплача, мъжа ми е рибар и в нас където и да съм, все се убождам на кукички! - Горката. Съчувствам ти! Ама добре че не е ловец и да има капани! “Запорожец” се ударил в “Мерцедес”. Шофьорът на зазката изтръпнал от ужас и се зачудил какво да прави. Най-накрая решил да се прави на глухоням. Наизскачали от мерцедеса мутри и тръгнали към заза. Шофьорът усилено започнал да ръкомаха, за да внуши на мутрите, че е глухоням. Мутрите от своя страна отворили багажника и извадили оттам калашници, заредили ги и казали: - Чичка, за колата някак си ще се оправим, дреме ни на нас, ама за тия жестове с ръцете - скъпо ще си платиш!