Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Дъщеричката на Джеймс Бонд го попитала: — Татко, може ли да изляза навън? А Бонд и отговорил: — Може, не може!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Какво търси един Главен Епископ във високо-технологична комуникационна фирма? отг: Нова алтернативна връзка с бога.
Професионални
03.10.2017
3,038 прегледа
Следващ →
Още вицове
Внук пита дядо си: - Дядо, къде е фенера? - А за какво ти е фенер? - Отивам на среща. Дядото му отговаря: - Аз навремето ходех на срещите без фенер. - Ми виж (сочи баба си с пръст) какво си намерил в тъмното.
- Лудвам, като гледам охраната ни. По цял ден седят и нищо не правят. - Вероятно и те са така, гледат ви и си мислят: ей тва е живот, не само, че идват на работа, а има и какво да правят!
Защо Стийви Уондър е винаги засмян? - Защото никой не му е казал че е негър.
Между приятелки. - Да ти се оплача, мъжа ми е рибар и в нас където и да съм, все се убождам на кукички! - Горката. Съчувствам ти! Ама добре че не е ловец и да има капани!
“Запорожец” се ударил в “Мерцедес”. Шофьорът на зазката изтръпнал от ужас и се зачудил какво да прави. Най-накрая решил да се прави на глухоням. Наизскачали от мерцедеса мутри и тръгнали към заза. Шофьорът усилено започнал да ръкомаха, за да внуши на мутрите, че е глухоням. Мутрите от своя страна отворили багажника и извадили оттам калашници, заредили ги и казали: - Чичка, за колата някак си ще се оправим, дреме ни на нас, ама за тия жестове с ръцете - скъпо ще си платиш!