Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Разликата между админа и джентълмена е, че джентълмена носи презарватив в джоба си... а админа - системна дискета.
Програмисти 2,794 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една змия си прехапала езика. След малко се сетила и се плеснала по челото: - Леле, ама аз съм отровна! Урок. Учителката задава гатанка: - Деца, какво е това - дървено, на четири крака, на него се яде, чете, пише? Петърчо: - Маса! - Браво Петърчо. Сега вие измислете една гатанка. Иванчо: - Какво е това от три букви, мокро и хлъзгаво, когато отпред капе и средната буква е У? Учителката: - Марш навън и утре с баща ти тук! - Ама госпожо, това е душ, а не това, което си мислите... Полицай пита три годишно дете, срещнато на улицата: - Как се казваш? - с мил тон. - Като дядо. - А дядо ти как се казва? - Като мене. - Е добре де, как се казвате двамата? - ЕДНАКВО! Мюлер пита: - Щирлиц, защо паспортът Ви мирише на руска водка? Щирлиц трескаво мисли и накрая казва: - Сетих се! Когато Борман трябваше да го подпечати, каза "Ху!" на печата, преди да го удари. Събрали се 4-ма гробаря. 1: - Хайде да погребваме мъртъвците без ковчег - по-икономично е. 2: - Хайде да ги погребваме изправени - по-малко копане 3: - Хайде да ги погребваме до кръста - няма нужда от паметник 4: - А ако се хванат за ръце се получава и хубава ограда.