Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Защо блондинките отиват в ъгъла като им е студено? - Щото са им казали че там е 90 градуса.
Блондинки 3,162 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сперманентен грим... Ученици на посещение при Ленин: - Другарю Ленин, ние сме ви много признателни за напътствието: \"учете, учете, учете!\" - Ех, деца, ама сте и вие… Аз просто си разписвах писалката. - Този мръсник ме заряза и ме остави сама с мъжа ми. Една блондинка разказвала на друга какво й се случило предната вечер. - Душа да знаеш снощи като се прибирах един ме преследваше през целия път. - И какво стана? - попитала приятелката. - Как какво настигна ме, вкара ме в храстите и като ме почна въздух не можех да си зема. Приятелката притеснено я гледала и казала: - И после...? - После стана да си ходи аз му викам, той не отговаря. Викам, викам, нищо не каза и си тръгна. - И ти какво направи? - Как какво - настигнах го и му казах да ми се обади... Напомни ми, когато денят е смотан и хората се опитват да ме прецакат, че са ми необходими 42 мускула за да се намръщя, и само 4 за да изправя средния си пръст и да им кажа да го дуxат!!!