Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Шеф към новата секретарка-блондинка: - Изпратихте ли факса до "Фирма-ООД"? - Да. - Сега, моля, изпратете и на ЕТ "Иванов". - Нямаме повече факсове...
Блондинки 3,130 прегледа
Следващ →

Още вицове

Да пришпорваш жена е все едно да се опитваш да ускориш зареждането на Уиндоуса ... Програмата така или иначе трябва да направи множество действия, които не разбирате. - Тате! А ти в училище би ли се? - Разбира се. - А всички ли наби? - Разнира се, всички. - Тате! А може ли да те помоля повече да не идваш при нас в училище?! Котарак лежи на двора. Покрай него минава стопанката и му говори: - Хапна, разходи се, подремна. Аз да можех така да живея... Котаракът си мисли: - Удави ми децата, стерилизира жена ми, мен ме кастрира... Хак ще ти е такъв живот!... Мъж се прибира в празната си къща и въздиша: - Е, къде си Соня? ! А, ехото отвръща: - С оня, с оня! Иванчо в час по математика. Учителката пита: — На едно дърво има 3 пиленца. Стреляме по едното, колко ще останат? — Госпожо, госпожо, може ли аз да кажа??? — Да, кажи Иванчо. — Нито едно! — Е как нито едно? — Защото след изстрела всички ще излетят госпожо, отговаря логично Иванчо. — Не е така. Смятаме в момента. Две пиленца ще останат. Но харесвам начина, по който мислиш! Ядосан Иванчо казва: — Госпожо, да ви задам ли и аз един въпрос? — Давай! — Три жени седят на една пейка и ядат сладолед. Едната го ближе, другата го хапе, третата го слага целия в устата си. Коя е омъжена? — Тази, която го слага целия в устата си??!! — Не, госпожо, тази дето носи халка! Но харесвам начина, по който мислите!