Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лети блондинка над Атлантическия океан. Целия полет напрегнато гледа през прозореца. Стюрдесата обезпокоена я пита: - Лошо ли ви е, госпожице? - Не, просто не мога да ги видя линиите, как им беше името? - ??! - О, сетих се, меридиани! Вчера цял ден ги гледах на глобуса! Подготвях се!
Блондинки 3,367 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза възрастен човек в магазина и пита: - Колко струва кило сирене? - 3.50. - А продавате ли по-малко от кило? - Продаваме. - А може ли аз да ви дам колкото пари имам, пък вие да ми претеглите като за толкова? - Може. Бърка оня в джоба, наброява 25 стотинки и ги дава на продавачката. Тя му претегля едно парченце сирене и заедно с него му дава и пакет презервативи: - Подарък от нас. - Защо? - За да не се размножават такива клиенти като тебе. Един пита приятел: - Как мислиш, къде да си скрия премията, че да не я намери жената? - Завий я в хартия... - Ти пък! В каква хартия? - Свидетелство за равод... Две мравки решили да си направят малка разходка из някоя полянка и да си полегнат малко на теферич. Едната казала: - Аз ще си взема една бутилка спрайт, ще си лежа и щи си правя кефа. - Аз пък ще си взема един касетофон с една касетка с оная песен, нали я знаеш "I feel good" и аз да си правя кефа. Отишли те, легнали на полянката, след малко се сетили да си вземат спрайта и касетофона, обаче нещата им ги нямало. След малко от едно храстче излязла друга мравка и казала, оригвайки се: - I feel good!!! - Скъпи ти винаги ми противоречиш! - Не е вярно, скъпа! Дъвката умора не знае, но устата знае!