Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вълкът си купил мотор и решил да повози заека. Качили се двамата и вълкът вдигнал 100 км/ч и попитал заека: - Зайо, напика ли се? - Не. Вдигнал 150 км/ч. - Зайо, напика ли се? - Не. Вдигнал 200 км/ч. - Зайо, напика ли се? - Да. На другия ден заека си купил мотор и решил и той да повози вълка. Качили се, заека вдигнал 100 км/ч и попитал: - Вълчо, напика ли се? - Не. Вдигнал 150 км/ч. - Вълчо, напика ли се? - Не. Вдигнал 200 км/ч. - Вълчо, напика ли се? - Да. - А сега се и насери щото немам спирачки.
Животни 3,145 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пешо имал проблем с оная работа. Отишъл на гинеколог и се посъветвал с доктора: - Докторе, не мога да го правя с жената. Можеш ли да ми помогнеш? - Да! Всяка сутрин бягай по 10 км. и ще се оправиш! Обади ми се след седмица да ми кажеш върви ли... Отишъл си Пешо и след една седмица се обажда на доктора: - Добър ден, докторе! Аз съм Пешо. - Добър ден, Пешо! Как е? Върви ли работата с жена ти? - Как да върви бе докторе? Та аз съм на 70 км. от къщи! На път, водещ към автомагистралата, стои момиче с плакат: "Последен шанс преди магистралата!" Бойко точно да направи магистралите и пътищата и земетресението да направи толкова дупки по тях. Животът е като тоалетна хартия - колкото си по-близо до края, толкова по-бързо свършва. Жена пита отчаяната си съседка: - Защо искаш да се разделиш с мъжа си? Нали все пак си се оженила за него по някаква причина - все някакви достойнства трябва да има? - Имаше, обаче ги похарчихме всичките.