Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пътуват в един вагон заек, лисица, вълк и мечка. Щом потеглил влака заека извадил една китара и започнал да пее: - "Пътували, пътували, пътували, два вагона зайци..." И така половин час. На лисицата и писнало по едно време и казала: - Ей, заек, писна ми от теб. Излизай навън да се разберем! Излизат и след няколко минути лисицата се връща със синина под окото. А заека започва отново: - "Пътували, пътували, пътували, два вагона зайци..." След половин час на вълка му писнало и казал: - Я излизай навън да се разберем! Излезли навън и след пет минути вълка влиза със синина под окото. А заека си знае своето: - "Пътували, пътували, пътували, два вагона зайци..." След половин час и на мечката и писнало, и тя: - Заек, излизай навън да се разберем с тебе! А лисицата и вълка в един глас: - Мецо, не излизай навън с тоя, че те наистина са два вагона....
Животни 2,287 прегледа
Следващ →

Още вицове

Някои казват, че нашата власт се клати! И на коча мъдите се клатят, ама не падат!-Тодор Живков Запознахме се с Вашата оферта за разработка на информационна система и взехме решение да закупим... малко от тревата, която пушете... Едно момченце минава покрай една къща, която е известна като публичен дом. Отгоре котка и котарак правят бурен секс. Толкова се заплеснали, че паднали от покрива. Момченцето ги вдигнало, позвънило на вратата. Отворила му една мадама - а ток казал, извинете госпожо, падна Ви рекламата... На вълка му се родило синче. Той стои и му се радва. - Спи мойто момче! Спи малкия ми. А на кого си взел очичките? На мама. А на кого си взел зъбките? На татко. А на кого си взел ушичките? Вълчето извикало: Ну заяц, ну погоди!!! - Иванчоооооо, прибирай се вкъщи веднага! - Не съм гладен, ма, мамоооо! - Аз не съм мама, аз съм тате! - Много може да ви разбере някой кой кой е, п*дерасти такива...