Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един заек отишъл в една сладкарница и попитал: - Имате ли торта с моркови? - Не нямаме! На другия ден пак отишъл и попитал: - Имате ли торта с моркови? - Не нямаме! И тогава шефа на сладкарницата казал: - А бе дайте да му направим една торта с моркови. Речено сторено. На другия ден пак заека отишъл и попитал: - Имате ли торта с моркови? - Да имаме. Заека: - Много е гадна нали.
Животни 4,237 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Комшу, цяла нощ у вас светеше. Гости ли имаше? - Не. Днес жена ми се прибира от почивка и може да ме попита защо електромерът е навъртял толкова малко докато я няма... Разправят, че блондинките не са глупави. Моята жена беше брюнетка, вчера сутринта се боядиса в блондинка, а вечерта вдигна скандал: Откъде в леглото има черни косми? В аптеката: - Дайте ми някакво сънотворно, но да не е много силно. - Ето ви това, от него изобщо няма да можете да заспите. В ресторант: - Келнер, какво е това? - Господине, нали поръчахте пържено пиле! - Кажи на готвача, че това пиле е толкова сорово, че все още може да му спаси живота! Срещат се две самотни приятелки и споделят житейски опит. Едната казва: - Аз добре се приспособих. Поканвам мъж на гости, той ми носи шампанско, цветя, бонбони и прочие. Добре си изкарваме вечерта. Под леглото си съм монтирала бутон, свързан със звънеца на входната врата. И в момента, в който си легнем в леглото, аз го натискам. Чува се звън, и аз изплашено викам: "Мъжът ми се прибира!" А гостенинът изскача с дрехите под мишница през прозореца. Посмели се приятелките и се разотишли. След половин година се срещат. Този път разказва другата: - Реших да направя като теб. Тъкмо си легнахме, натискам бутона и крещя: "Мъжът ми се прибира!", а пичът - ХОП! - и се парализира. Половин година вече лежи вкъщи, вчера каза първите си думи. - Какви? - Къде е мъжът ти, кучко?