Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо отива при баща си с въпрос: - Тате, може ли да се пресича улицата на червено? - Може, обаче има едно условие. Трябва и двете ръце да са ти вдигнати. - Това пък защо? - За да може после в моргата да ти свалят по-лесно тениската!
Иванчо и Марийка 4,372 прегледа
Следващ →

Още вицове

Порнозвезда е при гинеколога: - Докторе, да се съблека ли? - Няма нужда. Вчера гледах последния ви филм... Една блондинка все й викали че е много тъпа и тя решила да си боядиса косата черна да не си личи че е руса. Боядисала я тя и един ден както си карала колата едно стадо овце минавало по шосето. Тя спряла колата и казала на овчаря: - Ако позная колко овце имаш в стадото си ще ми дадеш ли едно агне? Тая не може да знае колко овце имам помислил си той и казал: - Добре ако познаеш ще ти дам което агне си избереш. - Ами имаш петдесет и две овце в стадото. - казала дамата. Овчарят останал като гръмнат защото тя оцелила точният брой на овцете му. - Не мога да повярвам ти позна думата си е дума, вземи което агне си избереш. - казал той. - Искам това игривото. - казала тя, взела едно агне и го понесла към багажника на колата си. - Овчарят я поогледал и и казал: - Ами става ли ако аз позная естествения цвят на косата ти да ми върнеш кучето обратно? -Колеги от Радио Ереван, тук е Радио Тбилиси. При нас има един грузинец, който може да носи три топки за боулинг - по една под мишниците и една на оная си работа, как ще го коментирате? - Колеги, ние носим по пет топки за боулинг - по една под мишниците си и един грузинец на оная си работа... Глобализация е това, когато английска принцеса се вози в германска кола с египетския си приятел. Колата е управлявана от белгийски шофьор пиян с шотландско уиски. Колата е преследвана от италиански папараци през френски тунел. Колата се блъска. Американски доктор се опитва да спаси принцесата с бразилски лекарства в болница в Куба! Но все пак принцесата умира! Когато пресичате, гледайте не светофара, а колите. Още никой не е бил блъснат от светофар.