Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- По кой закон мислите да ме обесите? - Ние всички ги бесим по един и същи закон - закона за всемирното притегляне.
Бисери 3,543 прегледа
Следващ →

Още вицове

Надпис на клетка: "Не хранете крокодила с ръце!" - Сине, не е хубаво да крадеш...неща за жълти стотинки... Ако една жена те нарече мръсник, значи си направил всичко правилно. Бай Ганьо Българина, турчина и американеца отишли на разходка в планината, обаче станало тъмно. Видяли едно прозорче, което свети. Отишли до него и погледнали, че има там човек. Те го попитали: - Може ли да пренощуваме при Вас? Той им казал: - Да, тъкмо имам три свободни стаи. Бай Ганьо българина бил настанен в стая с мравки, турчина - със стъкла, а американеца - в стая с гвоздеи. На сутринта всички разбрали, че в стаята на Бай Ганьо няма мравки. Турчина го попитал: - Къде са мравките, нали снощи бяха в стаята? Бай Ганьо българина отговорил: - Амчи, аз убих една и другите отидоха на погребение! Баща и син се връщат с влака в града. На главата на хлапето се кипри нова шапка и той непрекъснато виси на прозореца на купето. На бащата му писнало да му прави забележки, че вятърът може да духне шапката. Приближил се зад хлапето, бързо му свалил шапката и я мушнал в джоба си. Видя ли, Пешо? Колко ти приказвах да внимаваш. Сега няма шапка. Хлапето почнало да реве. Бащата се видял в чудо и за да го успокои казал: Не плачи! Аз сега ще свирна и шапката ще се върне. Така и направил, свирнал и без да види хлапето извадил шапката от джоба. Сложил я на главата му седнал на седалката тържествуващо. Хлапето се изкефило много, спряло да плаче, отишло до прозореца, метнало шапката през него и се примолило: - Тате, тате моля те направи го пак!