Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Босът на една групировка си пие питието в бара. Влиза негов подчинен от групата и носи една тухла четворка. - Пешо, къде си я повлекъл тая тухла, бе? - Ами шефе, продавам си къщата в Лозенец. - Е хубаво де, ама тухлата за какво е? - Ами носим си мостра!
Борци 4,773 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж към жена си: — Изглеждаш ми подозрително физиономията ти – или си ми изневерила, или се готвиш да ми изневериш. — Защо или-или, може да са и двете. Мацка разказва на приятелките си след среща: - Е, как е той? - Ах, супер! - Хубаво ли се целува? Добре ли ухае? - Великолепно! - Вечерята вкусна ли беше? - Ах, много, много вкусна! - Ааааа... Имаше ли... секс? - Имаше, момичета, той е просто невероятен! Разказва младежа след среща: - Е? - Да. - Браво, пич! - Скъпи, бременна съм. - При доктора ходи ли? - Че той какво общо има? На улицата на една жена и станало лошо, припаднала и почнала да се задушава. Струпват се около нея хора в паника, притичва един мъж невзрачен на вид, взима от някой пластмасова бутилка от "Кока-кола" срязва и гърлото и го пъха в устата на жена и почнал да диша в него. Жената започнала да диша, съвзела се. През това време пристигнала "Бърза помощ" и докторът попитал мъжа: - Вие доктор ли сте? Мъжът се почесал по главата: - Аз съм водопроводчик, но съм гледал всичките серии на "Спешно отделение"... Между двама мениджъри: - Разбрах някои неща. Не е задължително винаги да се пие хубаво вино. На обед може да се пийне и обикновено вино, за тридесет лева...