Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двe мутри стоят в бара и гледат новините по телевизията. В момента върви репортаж за отчаян човек, който иска да се самоубие скачайки от 35 етаж. Първата мутра казва: - Тиква, а на бас, че тоя нема да скочи. - Аре! Хванали се на бас по 500 долара. След няколко минути човека скача от блока и се пребива. Първата мутра вади 500 долара и ги подава на другата. - Картоф, не мога да ги зема бе! Не е честно. Аз това го гледах по обедните новини. Тогава даваха същото и го видех тоя, че скача. - Абе, Тиква, то и аз го видях в обедните новини, че скача, ама отде да го знам, че е толко тъп да скочи втори път...
Борци 4,118 прегледа
Следващ →

Още вицове

Човек отива при доктор: - Докторе, имам проблем с яйцата. - Сваляй панталона! Прегледал го, след това го намазал с йод, написал нещо на една бележка и казва: - С тая бележка, отиваш при доктор Иванов в 15 кабинет! Отива човекът при доктор Иванов. Той го накарал да свали панталона, прегледал го, намазал топките със зелено, написал на същата бележка нещо и му казва: - С тая бележка се връщаш пак при доктор Петров! Тръгва човекът, но любопитството го гризе. Отваря бележката и чете: "Доктор Иванов! Христос Воскресе! " "Доктор Петров! Во истина Воскресе! " Чужда кола спира пред двама полицаи. Шофьорът пита: - Ду ю спийк инглиш? Полицаите се споглеждат и с почуда вдигат рамене. - Парле ву франсе? Те пак вдигат рамене - Шпрехен зи дойч? - Пак без отговор. Шофьорът пали колата и си заминава. - Е, явно трябва да учим повече езици, че да можем да се оправяме - казва единият полицай. Другият скептично казва: - Че този като знаеше, оправи ли се?! Знаете ли че... Мечо Пух е християнин. Ако беше мюсюлманин щеше ли да има за приятел една свиня! Момченце пита дядо си: - Дядо, какво е това? - показва с пръст шкембето на дядото. - Това е могила над загиналия герой. За какво ми е съвест? Имам си началник!