Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пътуват две мутри в Мерцедеса, едни такива печални, тъжни - криза, гаджета няма, в дискотеките не ги пускат.... Единият казва: - Картоф, що за живот е това - дай да претрепаме некой тъпак, като в старите времена. Гледат някакъв Трабант на улицата и с всичка сила се трясват в него, излизат да бият шофьора... А от Трабанта излизат трима с бейзболни бухалки... След половин час едната мутра се отлепва от асфалта, чеше се по тиквата и замислено говори на втората: - Скива ли, бе, Картоф, скива ли к’во прави кризата с тъпаците?!
Борци 4,093 прегледа
Следващ →

Още вицове

Момче вижда баща си да пие ракия от шишето и го пита: - Тате, защо пиеш ракията от шишето? - Защото не можах да намеря подходящо буре, татиното. Мъж пита жена си: - Щом тежа 160 килограма, колко трябва да съм висок? - Ами 3 метра и нещо! - Е видя ли... не съм дебел, а просто нисък! Ставам сутринта и ми е едно хубаво. Измивам си косата с най-новия шампоан. Стана мека като коприна. Обличам си най-секси роклята, която имам (пазя я за специални случаи). Лакирах се с розов лак, сложих лек грим, но все пак такъв, който да подчертае сините ми очи. Извадих любимата ми огърлица и си я сложих. Като се погледнах в огледалото осъзнах, че днес в офиса ще съм номер 1. Излязох от нас, вървях и виждах, че определено цялото ми старание има ефект. Стигнах до офиса, качих се в асансьора, а заедно с мен влезе и шефът ми. Но той успя да развали хубавото ми настроение само с едно изречение: - Какво си облякъл бе, Трифоне??? Исак го заболял зъб. Зъболекарят казва: - С упойка е двойно по-скъпо. Исак дава да му направят упойка...и изчезва. Вечерта зъболекарят разказва: - Странна случка! При мен дойде днес някакъв Исак, помоли ме за упойка, а после избяга. Друг зъболекар казва: - Колега, това вашето е нищо!При мен днес дойде един евреин и помоли да му извадя зъба без упойка! Три мравки се снимали във екшън-филм. Първата скочила от десетия етаж и се пребила. Втората скочила от петдесетия етаж и се пребила. Третата скочила от стотния етаж и останала жива. Защо? Защото била главния герой.