Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две мутри беседват на тема: какво е това кеф? - Кеф - това е, когато си седиш на брега на собственият басейн, в ръката ти има чаша "Мартини", в другата мобифон, зад гърба ти триетажна вила, а в гаража няколко мерцедеса... - Неее, това естествено е хубаво, но не е кеф. Кеф е когато седиш в двустайно апартаментче, пиеш водка, разреждаш с вода от чешмата и изведнъж входната врата пада с трясък, нахълтват пет маскирани от НСБОП с автомати и питат: "Това ли е Солунска 24". А ти отговаряш:"...!!!...НЕ!"
Борци 4,051 прегледа
Следващ →

Още вицове

Софтуерна фирма. Всички работят яко от 7:30 до 20:30-21:00. Един ден един от програмистите идва в 10:00, прави си кафе, работи до 15:30 и си тръгва. Следващите няколко дни това се повтаря, колегите му се изнервят, гледат го накриво, шефа побяснява и една сутрин събира целия офис и когато програмиста пристига към 10 часа, му тегли едно конско: - Как може така да не се спазва работното време. Проектите не вървят. Нищо не е както трябва. Ще последва наказание, последно предупреждение и т.н. Притеснен програмистът отговаря: - Ама шефе... Нали съм в отпуска... Дребничък мъж се прибира вкъщи, а жена му в леглото с любовник. Любовникът става от леглото и се оказва същински великан - два метра висок, метър широк. Дребосъкът, вадейки пистолет извикал: - Добре е, че сте толкова голям, че съм забравил очилата в работата. Бай-ганювците отишли на един остров и се срещнали с един змей. Той им казал: - Вие трябва да ми зададете мисия, която трябва да изпълня. Ако успея ще трябва да ви изям, а ако не успея, ще се махна от острова. Турчинът взел три чаши и ги разместил. - Къде е топчето? Змеят познал и изял турчина. Американецът взел 20 карти, от които само две са еднакви. - Кои са те? Змеят пак познал и изял американеца. Бай-ганю българинът взел една рибарска мрежа, увил я около себе си и пръднал. - През коя дупка излезе? Змеят не познал и се махнал от острова и така българинът се спасил от змея. Дик се връща с няколко синини на физиономията от бара. - Кой те подреди така? - пита жена му. - Джими - кратко отвръща той. - О, този тип, този разбойник, този хаймана... - започва да кълне тя. - Ш-ш-шт! Тихо! За умрелите се говори само добро или нищо! Изпит по немски.Професорът: -Съставете на немски изречението: "Жабата скача по блатото" Студентът: -Айн момент.Дер жабата,по дер блатото,дер шляп,дер шляп,дер шляп!