Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две борчета си говорят на тема компютри: - Вчера се учих как да работя на Windows - Ааа, значи разбра как да ползваш мишката!
Борци 3,898 прегледа
Следващ →

Още вицове

По време на Втората световна война германците хванали трима партизани и едно циганче и ги пратили в газовата камера. Пуснали газта, прозорците се замъглили и след известно време пратили двама войника да изнесат труповете. Отворили те вратата и гледат циганчето стои пред тях. Изкашляло се и казало: - Бате, ка`ко праите вий тука, бе, ний ши съ издушим бе! Семеен скандал. - Животно! - А ти си глупачка! - А ти, а ти..всичките пароли да си забравиш дано! - Тук вече прекали! Разговарят двама началници. - И как е твоята нова секретарка? - Почти блондинка... - Как така, рижава ли е, или? - Не бе, косите й са черни, ама мнооого тъпа... Едгар Давидс дава пресконференция на вилата си. Журналистите го питат: - Вярно ли е, че във футбола се взима много допинг? - Какво? Абсурд! Не съм и помирисвал допинг през живота си. В този момент влиза жена му и носи ОГРОМЕН домат. Без да обърне внимание на журналистите, започва да му се кара: - Аман вече! Толкова ли не можеш да идеш до тоалетната? Пак си напикал доматите - виж какви са станали! В едно купе пътували лисица, вълк, мечка и заек с китара. Тръгнал влакът и заекът запял: - А ние пътуваме цели три вагона. И така цял час. Лисицата не издържала и казала: - Ей Зайо, ако не престанеш ще те почна! Заекът: - ОК! Излезли навън и след няколко минути лисицата се върнала цялата насинена и пребита, а заекът пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още два часа. Вълкът не издържал и казал: - Ей Зайо ако не престанеш ей сега излизаме и те почвам! Заекът: - ОК! Излезли навън и след малко, вълкът се върнал целият окървавен и изпотрошен, а заекът, цял и невредим, пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още шест часа. Тогава мечката не издържала и казала: - Ей Зайо, ако не престанеш ей сега те грабвам и те почвам! Тогава лисицата казала: - Недей! Те наистина са три вагона!!!