Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама си говорят: - Жените са по-лоши от бандитите? - Защо пък? - Защото бандитите искат портфейла или живота, а жените - и едното, и другото.
Семейни 2,940 прегледа
Следващ →

Още вицове

Не е вярно, че икономическата политика на властта не издържа никаква критика. Тази критика не издържа на политиката на властта.... Преди избори двама си говорят: - Какво мислиш за кандидат-депутатите от нашия район? - Ами имаме късмет, че ще изберат само един от тях. Работните съботи са носталгия по ленинските съботници. И минават по същия начин - колкото да се отбие номера и по обяд всички са се прибрали вече... Децата в училище пишат съчинение на тема „Зима е“. Учителката кара Иванчо да прочете на глас съчинението си. Той започва: „Зима е. Всичко е покрито със сняг. Реката е замръзнала. На леда се ебат два вълка.“ — Леле, Иванчо – прекъсва го учителката – ама че неудобно! — Разбира се, че е неудобно. – отговаря Иванчо. – Лапите им се плъзгат. Клиент се оплаква в ресторанта: - Какви са тия спагети бе! Заседнаха ми в гърлото. Келнерът отива за малко до кухнята, връща се и казва: - Готвачът казва, че всичко им е наред. Кой ви е карал да ги ядете напречно - той ги е сварил надлъжно!