Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама си говорят: - Жените са по-лоши от бандитите? - Защо пък? - Защото бандитите искат портфейла или живота, а жените - и едното, и другото.
Семейни 2,941 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали радио Ереван: - Полезно ли е свинското? - Не само че не е полезно, а дори е смъртоносно, особено за свинете. Из полицейски доклад: " качиха се на асансьора и избягаха в неизвестна посока" Обява: "Багерист шести разряд търси работа за вкъщи." - Защо този който не пуши, не пие и не ходи по жени, то той живее до дълбоки старини? - Защото когато човек е глупак, то това е за дълго! Фен на Левски намерил бутилка в морето. Потъркал я и от нея се появил дух. - За благодарност, че ме спаси ще ти изпълня три желания. - казал духът. - Каква е оловката? - попитал съобразително фенът. - Каквото си пожелаеш ти, всеки фен на ЦСКА ще го получи двойно. Позамисли се човекът и отсякъл: - Защо не, ще го преживея. Искам едно ферари. - казал той. В този момент всички цесекари по света получили по две. - Второто ми желание е да имам един милоин долара. Щракнал с пръсти духът и се появили и един милион долара. - Какво ще е последото ти желание? Напомням ти, че всеки фен на ЦСКА го получава в двоен размер. Фенът на Левски се позасмял и казал: - Като се замисля, винаги съм искал да даря единя си бъбрек.