Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Надзирател към затворник: - Иванов, жена ти е дошла на свиждане! - Кажете, че ме няма!
Семейни 3,079 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ставай след всяко падане! Прибира се сина на мутра от училището за мутри и си показва бележника, а там "6". Бащата го пита: - Браво, сине! А за какво? - Казах, че щрауса има три крака! - Три ли? И за това имаш шестица? - Аха, трябваше да чуеш другите какво отговаряха! Двама луди играят на "Не се сърди човече".Единият казва: -Шах! А другият отвръща: -Мислех,че в белота няма нокаут. Интервю с професионален боксьор: - Какво ще направите на някой хулиган, ако ви нападне на улицата? - Дясно кроше и нокаут. - А ако дойде втори хулиган? - Ляв прав и нокаут. - А като дойде трети? - На трети аз имам рожден ден. Жена отива с детето си на купон,но по едно време партито на детето му се приходило до тоалетната и се развикало: -Мамо пишками се... майката го закарала до тоалетната и му казала: -Няма да викаш пишка ми се когато ти се пишка,а ще викаш свирка ми се. Детето научило този урак и когато се прибрало майката го сложило с баща си да спи а тя отишла в другата стая да спи.Вечерта на малкто момченце му се дочуркало и бутнало баща си и му казало: -Татко свирка ми се(слушало думите на майка си) ,татко свирками се... Бащата не могьл да изтрае сина си да мрънка и незнаел ,че свирками се е чурками се и му отвърнал: -добре синко свирка.но тихо на ухото ми....