Два болта излезли на разходка, отбили се в едно кръчме, пийнали по половинка машинно масло и единия казва:
Айде да отидем на навъртим по някоя гайка!
Абе дай да си пием маслото, сега е пълно с ръждиви, ще взема да хвана някоя ръжда..
- Този автомобил Ваш ли е?
- Частично е мой.
- Как така?!
- Ами как, по документи е на жена ми, кара го синът ми, понякога за уикенда го взима дъщеря ми, когато трябва да се ремонтира е мой.