Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Съпругата: — Как не те е срам да вземеш 500 лева подкуп от човека. Съпругът: — Срам ме е, ама само толкова даде.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Новина от вчера: 78 годишна баба, докато се опитвала да яде с клечки в суши бар, оплела три пуловера.....
Разни
03.10.2017
1,752 прегледа
Следващ →
Още вицове
Всяко тяло потопено във вода, излиза мокро.
Вълка среща Червената шапчица и я пита: - Червена шапчице, къде отиваш? - При баба, защото е болна. Нося й питка, масълце и сиренце - отговорила тя. - Добре - отвърнал вълка. Хвани се за опашката ми и аз ще те заведа. Червената шапчица се хванала и вълка я завел. Тогава тя за благодарност го целунала и той се превърнал в красив принц. Тогава вълка казал: - Червена шапчице, благодаря ти, че развали магията, но моля те пусни ми опашката, защото баба ти гледа през прозореца.
В живота или чакаш, или чукаш..
Мъж се обажда на детски лекар: - Докторе, елате у нас да прегледате детето ми! Жена ми замина в командировка и ме остави аз да го гледам. Всичко правя както трябва - слагам го да спи навреме, водя го на разходки, правим сутрешна гимнастика, даже на нагревки го водих… А той все бледнее и слабее. - А с какво го храните? - Бре! Знаех си, че съм забравил нещо!
Късно през нощта Червената шапчица се разхождала из гората и хоп - пред нея излязъл Вълкът и я пита: - Теб не те ли е страх да се разкарваш късно през нощта сама? - Какво да се страхувам? Пари нямам, а да ме ебат обичам.