Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Романтичните филми дават на жените абсолютно погрешна представа, какво да очакват от мъжете в една връзка...Порното прави същото с мъжете...
Бисери 3,145 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две приятелки си споделят: - Мъжът ми има голям проблем с алкохола - казала едната - пие като свиня по цели нощи. - О-о-о и моят имаше такъв проблем обаче аз го отказах от алкохола. - Как?!?! - Ми... значи слагаш в мазето едно буре с ракия и пускаш вътре една умряла котка. После затваряш мъжа си в мазето. В първия момент ще се зарадва, като види бурето с ракия, но когато го отвори и види котката ще се погнуси и няма да докосне повече алкохол... И така жената послушала приятелката си и затворила мъжа си в мазето при бурето с ракията... На следващия ден решила да види какво прави мъжът й и отворила вратата на мазето, а мъжа й седна върху празната бъчва, стиска котето и му вика: - Коте пусни още 100 грама!!! - Татко, какво е годеж? - Все едно аз да ти подаря на Коледа колело, а ти да започнеш да го караш на Великден. Седят две блондинки, едната говори на друга: - Днеска правих тест за бременност! Втората пита: - Въпросите сложни ли бяха? Някои неща за жените никога няма да се узнаят... Това е така, защото девичата памет плавно преминава в женски тайни, а те от своя страна - в бабешка склероза. Както обикновено, съпругът се връща по-рано от командировка и сварва жена си с любовник в спалнята. Само че, съпругът бил военен и не си поплювал много. Извадил пистолета и им наредил: - Жена, ти в левият ъгъл на стаята. Ти, нещастник, в срещуположния. Ония двамата, треперят от страх и изпълняват. Съпругът продължава: - Сега, клякате и се изсир*те! - Ама скъпи как так… - мъжът я прекъсва със сваляне на предпазителя. Свършили те работата, а съпругът: - Сега си разменяте местата! Ония пак изпълняват. - Ха сега, клякате и всеки да изяде, каквото му е надробил другият! - и опъва петлето назад. Ония се молили, молили накрая… къде ще ходят… изпълнили нареждането… След 3 месеца жената и любовникът се срещат на улицата. Любовникът: - Скъпа, защо не ми се обждаш вече? Вече не ме ли обичаш? Не мога да живея без тебе! А жената: - Да бе! Ти ако ме обичаше поне малко, нямаше такова огромно лай*о да изсе*еш!