Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Пратих жена си в Палма де Майорка по случай сребърната ни сватба. - О, това е много мило! Тогава какво ще й подариш за златната ви сватба? - Ще отида до Палма де Майорка да я взема обратно.
Семейни 2,041 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителката влиза в клас, придружена от двама непознати. - Деца, това са двама геолози, казва тя. - А ти, Иванчо, ще заведеш господата до мястото, където си намерил онези хубави лъскави камъни. - Днес не може, госпожице! - Защо? - Защото днес музеят е затворен! Един милицонер чака на опашка в закусвалня. Когато му идва реда казва: - Една баничка и една боза. - Съжалявам, другарю, нямаме банички - отговаря продавачката. - Тогава една баничка и един сок. - Ама, нали ви казах, че нямаме банички. - Амиии, тогава една баничка и един айрян. - Ама, другарю, не разбирате ли, че нямаме... В този момент се чува глас от опашката: - Ама, другарко, какво се ядосвате, като не разбира вземете тавата с баничките и бой по главата. Двама студенти пият: - Не се притеснявай толкова, ако ни изгонят от университета ще върнем бутилките и ще се запишем платено. БТВ Новините 10/01/2009:Съобщение на г-жа Мазнярова от социалното министерство: До всички пенсионери(които не готвят на газ!!!)- в Търговище имало лебеди! Пресни! Току-що долетели ! не в магазина -в езерото! Без пари-само трябва да си ги заловите! И сега ако кажете ,че не се грижим за вас...Организирани групи за лов-тръгване 10:00 часа, от централна гара- пътува се с трамвай.Да ви е сладко! Иванчо при една любовница. Тя нервничи: - Мъжът ми всеки момент ще се върне! - Нищо ма, ние набързо! - Ами ако дойде сега? - Ще скоча от прозореца. - Идиот, ние сме на 4-я етаж! - Апапите са от долу и са опънали едно платнище. Всичко е под контрол! Давай, че ми се чука много! Започнали те, тъкмо Иванчо го вкарал, се звъни на вратата. Той, както е гол, грабва дрехите и скача през прозореца. Мацето слага един халат и отваря вратата. Пред вратата един пич й казва: - Кажи на Иванчо да излиза, щото платнището се оказа скъсано...