Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Чък Норис е посетил Девствените острови. Сега са известни като Островите.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Пратих жена си в Палма де Майорка по случай сребърната ни сватба. - О, това е много мило! Тогава какво ще й подариш за златната ви сватба? - Ще отида до Палма де Майорка да я взема обратно.
Семейни
03.10.2017
2,041 прегледа
Следващ →
Още вицове
Учителката влиза в клас, придружена от двама непознати. - Деца, това са двама геолози, казва тя. - А ти, Иванчо, ще заведеш господата до мястото, където си намерил онези хубави лъскави камъни. - Днес не може, госпожице! - Защо? - Защото днес музеят е затворен!
Един милицонер чака на опашка в закусвалня. Когато му идва реда казва: - Една баничка и една боза. - Съжалявам, другарю, нямаме банички - отговаря продавачката. - Тогава една баничка и един сок. - Ама, нали ви казах, че нямаме банички. - Амиии, тогава една баничка и един айрян. - Ама, другарю, не разбирате ли, че нямаме... В този момент се чува глас от опашката: - Ама, другарко, какво се ядосвате, като не разбира вземете тавата с баничките и бой по главата.
Двама студенти пият: - Не се притеснявай толкова, ако ни изгонят от университета ще върнем бутилките и ще се запишем платено.
БТВ Новините 10/01/2009:Съобщение на г-жа Мазнярова от социалното министерство: До всички пенсионери(които не готвят на газ!!!)- в Търговище имало лебеди! Пресни! Току-що долетели ! не в магазина -в езерото! Без пари-само трябва да си ги заловите! И сега ако кажете ,че не се грижим за вас...Организирани групи за лов-тръгване 10:00 часа, от централна гара- пътува се с трамвай.Да ви е сладко!
Иванчо при една любовница. Тя нервничи: - Мъжът ми всеки момент ще се върне! - Нищо ма, ние набързо! - Ами ако дойде сега? - Ще скоча от прозореца. - Идиот, ние сме на 4-я етаж! - Апапите са от долу и са опънали едно платнище. Всичко е под контрол! Давай, че ми се чука много! Започнали те, тъкмо Иванчо го вкарал, се звъни на вратата. Той, както е гол, грабва дрехите и скача през прозореца. Мацето слага един халат и отваря вратата. Пред вратата един пич й казва: - Кажи на Иванчо да излиза, щото платнището се оказа скъсано...