Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Преди обичах лятото, но после осъзнах, че лятото може да бъде по всяко време на годината, ако имаш пари...Сега обичам парите.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Искам да умра тихо в съня си във влака, както моя дядо, а не крещейки от ужас, като пътниците му.
Черен хумор
03.10.2017
1,541 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Как е вашата фамилия? - Благодаря, добре! А вашата?
Една жена карала корса по магистралата, когато колата се повредила. Малко по-късно спряло едно порше и шофьорът предложил да го изтегли. - Ако карам прекалено бързо, свирни с клаксона - казал собственикът на поршето. Поршето потеглило и след няколко километра го настигнал един корвет. - Басирам се, че мога да те изпреваря, както теглиш онова нещо - извикал шофьорът на корвета. Собственикът на поршето приел предизвикателството и двете коли се понесли по магистралата. Двама пътни полицаи смаяно зяпнали, когато автомобилите профучали покрай тях. - Видя ли поршето и корвета, дето караха един до друг? - попитал единият. - Да - отвърнал другият. - Ами онази малка корса, дето летеше помежду им и надуваше клаксона, за да го пуснат да мине?
Мутра седи в ресторант. Сервитьорът му носи второто. - Ей... сервитьора... абе аз тебе някъде съм те виждал. Не се ли борихме с тебе на финалите по борба през ’86 година? - Не, господине. - Не, не, познавам те тебе от някъде аз... А на олимпиадата през 1984, да си ходил? - Не, господине. Никога не съм се занимавал с борба. - Тогава съм те виждал в залата за бодибилдинг... - Не, господине. Не ходя там. - Ааа! Сетих се бе! Ти ми донесе преди малко първото...
Ако не искаш да ти пикаят на главата, не лягай да спиш под храстите.
Няколко приятели играят карти, и единият все губи. Другите го утешават: - Е, нали знаеш - ако не ти върви на карти, ще ти върви в любовта. - Ама аз съм вече на 40 и не съм женен! - Именно!