Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Юрий Гагарински е првиот македонец во космосот!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Един рибар виси до реката с въдица. Минава някакъв и почва да го разпитва: - Как е водата? - Добре е. - А времето? - Добре е. - Хвана ли нещо? - Да, и после го хвърлих в реката. - Какво беше? - Един досадник като тебе.
Разни
03.10.2017
1,584 прегледа
Следващ →
Още вицове
По комунистическо време в СССР някаква жена се явява на изпит за вкантната длъжност "чистачка". Излиза и плаче. Питат я: - Какво стана? - Ами скъсаха ме… Питат ме отначало - какво е това: две нули, М. И аз казвам - мъжка тоалетна. После - какво е това: две нули, Ж. И аз казвам - женска тоалетна. А след това ме попитаха какво е това - две нули, Н, аз не знаех и ме скъсаха. - Ей, ама ти не знаеш ли че винаги задават два въпроса по специалността, а третият е политически?
В купето на луксозен влак пътуват англичанин, французин и наш Бай Ганьо. По едно време англичанинът, загледан през прозореца, казва: - Моята Джоузефин е толкова изящна и грациозна, че ми напомня на английска хрътка. След половин час се обажда французинът и нежно казва: - Моята Жаклин е толкова пухкава, нежна и мила, че ми прилича на френска булонка. Ганьо седял, въртял се и накрая, излизайки от купето, за да запали цигара, се обърнал към двамата господа и заявил: - Абе и моята Мара е една кучка, ама баш каква порода е, не зная!
Пациент при психиатъра: - Докторе, страдам от мания за величие! - Какво пък ти знаеш за манията за величие, жалко човече!
Младеж се изповядва на свещеника: - Съгреших, отче! Спах с жена, за която не съм женен! - Тежък грях, сине. И колко пъти? - Отче, аз съм тук, за да се изповядам, а не за да се хваля!
Войници преследвали Чапай и Петка през джунглата. Чапай казал: — Петка, дай да се скрием в джунглата. — Ами ако ни нападнат тигри какво ще правим? — Ами аз ще започна да свиря на гайда, а те ще започнат да играят хоро. Скрили се те в джунглата, тигрите дошли и Чапай започнал да свири на гайда. Изведнъж ги нападнал един тигър. Двамата побягнали и се качили на едно дърво. Петка казал на Чапай: — Нали каза че тигрите ще играят хоро? — Де да знам аз че има глухи тигри.