Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Кое е общото между предприсъединителните фондове на Европейския съюз и НЛО? - Непрекъснато за тях чуваш, а никога не си ги виждал.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Мили хора, не ги нарекох ДЕСЕТТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ. Искрено Ваш, Господ
Бисери
03.10.2017
2,762 прегледа
Следващ →
Още вицове
Полезни съвети за начинаещи интернет потребители: -Ако порното заема твърде много място в компютъра ви, ще е добре да се уредите с приятелка, за да спестите малко място на хард диска.
Един ден Иванчо минал покрай една къща.Видял че има отворен прозорец и попитал най-нахално: -Ще ядете ли хайвер? Всички отговорили: -Да Иванчо се провикнал: -Като започнете ме викнете
Г-жата: - Иванчо, доклада трябва да бъде предаден след 2 дни. - Два дни? Трябва да побързам, това е утре.
Отива при доктора двойка: - Докторе, я ни вижте по време на секс, Мисля, че нещо не е както трябва. Започват те да... Стонове, пъшкания, оргазъм. Доктора: - Всичко е наред. Не виждам никакви отклонения. Моля, 2,40 лева такса. Платили и си тръгнали. На другия ден пак. - Докторе, погледнете пак! И пак... Пак всичко нормално. Платили 2,40 лева потребителска такса и заминали. Когато дошли за трети път, докторът не издържал и казал: - Защо ме мъчите, бе хора? - Разберете, докторе, аз съм женен, тя е омъжена и не може да се видим нито у нас, нито у тях. Стая в хубав хотел е 100 лева, в евтин хотел е 50 лева, а тук плащам 2,40 лева и другите такси се покриват от Здравната каса.
Какъв е този земеделски министър! Да не може да различи бременна жена от болна жена?