Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Между деца в детската градина: - Вчера казах на нашите, че искам братче, да направят нещо по въпроса. - И те какво? - Ами казаха, че мен ме били намерили на полето. Отишли да ми потърсят и братче, обаче вече нямало. - И ти какво? - Какво, какво... Надупчих им с иглата всички презервативи, нека потърсят по-добре.
Деца 3,906 прегледа
Следващ →

Още вицове

Най-гадно е да работиш в погребално бюро - цял ден седиш, скучаеш и се надяваш някой да пукне... Асан се прибира вкъщи и Айшето го пита "Къде беше бе?". -Епа па бех на училище научийме млого нови думи - най-млого ми ареса думата "ситуация". -Е, к’ва е таа дума де толко ти е аресала? -Еми гле’й са: ситуация значи да се прибереш дома и да ме завариш с комшийката у кревато. -Ааа,- изяснила си Айшето- ’начи га се прибереш от кръчмата и ме засечеш да се въргалям с комшията у кревато т’ва е ситуация? -Ааа, Айше дай да се разбереме. Не бъркай ситуацията с боя!!! Двама туристи се возят в самолет. Попадат във въздушна яма и самолетът започва да се тресе. Единият: — Ей, как се клати! Ще падне! Другият: — Ами, нека пада, да не е твой. - Котенце мое, писанке, къде си? - Тук съм, скъпи. - Млъкни! Търся котето. - Трака ти калника! - Какво? - Трака ти калникааааааа! - Какво? - Трака ти калникааааааа беееее! - Какво? Абе говори по силно трака ми калника и не мога да те чуя?