Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена отива при психиатър. - Докторе, искам да се консултирам с вас относно съпруга ми. Тоя е решил, че е хладилник.... - Е, това не е толкова страшно... По принцип това е безобиден комплекс. - Може и така да е, - казва жената, - обаче той спи с отворена уста и светлината ми пречи да спя...
Лекари 3,277 прегледа
Следващ →

Още вицове

Полов живот той водеше редовно. Можеше по два пъти. Единия път зимата, а другия път лятото. Гарванът седи на един клон със сирене в устата. Отдолу под дървото застанала една лисица: - Гарване, ще ходиш ли до урните да гласуваш? - Не! В този момент сиренето паднало долу. Гавранът си помислил: "Ако бях казал да, щеше ли нещо да се промени?" Малкият Иванчо се научил да смята на пръсти. Веднъж, когато им дошъл на гости дядото, накарали Иванчо да демонстрира това си умение. Дядото задал въпрос: - Колко е три плюс четири? Иванчо сметнал на пръсти и отговорил: - Седем! Дядото: - Слушай, синко, не трябва да смяташ на пръсти. Скоро ще тръгнеш на училище, а това хич няма да се хареса на учителката. Я си сложи ръчете в джобовете сега! Иванчо си пъхнал ръцете в джобовете. Дядото пита: - Колко е пет плюс пет? Иванчо почва да шава с ръце в джобовете и после казва: - Единайсет! Говорят си двама страци: - Абе, ти, как си със жената? - Божее, по три пъти на ден я оправям. - Хайде стига де! Аз веднъж в месеца не мога да събера а ти...? - Ми ко ти пречи поне да говориш?! Двама мъже се бият.Едно малко момиченце ги вижда и отива до един полицай и му казва: -Чичо, татко и някакав мъж се бият Отива там полицаят и пита детето: -Добре ама кои е бащaти? -Не знам те нали затова се бият!