Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Петима хирурзи, пият кафе и си говорят за работа. Първият: - Значи, най-лесни за опериране са счетоводителите. Отваряш ги и всичко вътре е номерирано.. Вторият: - На мен пък, най-любими са ми библиотекарите - отваряш ги и вътре всичко е по азбучен ред.. Третият: - Елтехниците са още по-лесни. Отваряш ги и всичко вътре е с цветна маркировка.. Четвъртият: - Адвокатите пък са най-удобни. Нямат сърце, гръбнак, а главите и задните им части са взаимозаменяеми... Петият: - Всички вие грешите, колеги! Инженерите са най-лесни за опериране, защото винаги ти влизат в положението, ако нещо остане в повече след операцията...
Лекари 3,590 прегледа
Следващ →

Още вицове

От Алберт Айнщайн: "Ако теорията на относителността се потвърди, то немците ще кажат, че съм немец, а французите - че съм гражданин на света. Но ако бъде опровергана, французите ще ме обявят за немец, а немците за евреин". - Тате, дай пет лева. — К`ви четири лева? Аз три нямам, ти два ми искаш. На ти един, раздели го със сестра си и ми върни 50 стотинки ресто. Мъж след работа си отива у дома и още с влизането си жена му започва: -мъжо телевизорът се развали.Оправи го ! -А , да бее аз да не съм телевизионен техник.-казва мъжът Жената отново започва: -хладилника се развали,фурната се развали Мъжът разбира се отново отгожаря: -да бе,даа аз да не съм хладилен техник или ел.техник. На другият ден,мъжът пребирайки се от работа вижда,че всичко в къщи е ремонтирано.Пита жена си: -Кой оправи всичко това? -..Ми..комшията -Как комшията?Ти какво му даде,как му плати? -Ми той ми каза или да правим секс или да му напражя торта -А ти какво???,казва мъжът -Ми дадох му да ме е*е -Е как така си му дала да те е*е?Защо не му направи торта? -А да бе,аз да не съм сладкарка, Радио "Ереван " , задава въпрос. - Познайте къде е кацнала мухата , под роклята на баба Пена. След няколко неуспешни отговора радиото казва. - Мухата която е под роклята на баба Пена е кацнала на ръката на дядо Вуте. Трима вампири сядат в кафене. Първият поръчва: - За мене една чаша гореща кръв, моля. Вторият: - И за мене една чаша гореща кръв. Третият: - За мене една чаша гореща вода. Другите двама го поглеждат в недоумение, а онзи вади една дамска превръзка и казва: - Днеска съм на чай от пакетчета.