Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама си говорят в леглото: - Страхотен си! - казала тя. - За първи път сме заедно, а вече съм бременна в третия месец!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
Лекар и пациент: - Докторе, помогнете! Ще ви бъда вечно благодарен! Пари ще ви дам! - Парите обаче - в аванс! Че то какво става - всеки така разправя, а после го гледаш - лежи си в ковчега и се прави, че не те познава...
Лекари
03.10.2017
3,203 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един отива на доктор и вика: - Порязах си ръката, с какво да я намажа? - Ооо, трябва да се реже - казал доктора. Човекът побягнал към друг лекар и му се оплакал: - Порязах си ръката,отидох при ваш колега,а той поиска да ми я реже. - Как ще се реже бе! Ей ти едни хапчета, пий ги, тя сама ще падне - рекъл доктора.
Знаете ли, че цианистият калий на вкус е като сладо..
Събира старшината новобранците и започва със строг глас:<BR>- Петров, я излез две крачки напред!<BR>Излиза Петров а старшината му вика:<BR>- Що е това родина бе, Петров?!<BR>А Петров плахо:<BR>- Миии... не знам!<BR>Старшината го скастрил и му изкрещял:<BR>- Това е твойта майка бе говедо! Марш в строя.<BR>Върнал се нашия в строя а старшината подхванал Иванов:<BR>- Абе Иванов, що е това родина бе?!<BR>А Иванов мазничко:<BR>- Ми майката на редник Петров.<BR>Старшината почервенял от яд и се развикал:<BR>- Абе келеш, това и твойта майка бе! Разбра ли ме сега.<BR>Иванов:<BR>- Разбрах.<BR>Старшината:<BR>- К’во разбра?!<BR>А Иванов твърдо и уверено:<BR>- Че Петров ми е брат!
Двама приятели си говорят: - Какви времена доживяхме! Голяма криза...Пъхам си картата в банкомата, искам да си изтегля заплатата... - И той какво? - А той самия ми иска назаем сто лева до първо число. И не дава картата обратно!
Срещах се с нея 2 години и всичко беше идеално. Но след това започна мрънкането: "Кажи ми как се казваш... искам да знам името ти"...Е, писна ми!