Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лекар и пациент: - Докторе, помогнете! Ще ви бъда вечно благодарен! Пари ще ви дам! - Парите обаче - в аванс! Че то какво става - всеки така разправя, а после го гледаш - лежи си в ковчега и се прави, че не те познава...
Лекари 3,203 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един отива на доктор и вика: - Порязах си ръката, с какво да я намажа? - Ооо, трябва да се реже - казал доктора. Човекът побягнал към друг лекар и му се оплакал: - Порязах си ръката,отидох при ваш колега,а той поиска да ми я реже. - Как ще се реже бе! Ей ти едни хапчета, пий ги, тя сама ще падне - рекъл доктора. Знаете ли, че цианистият калий на вкус е като сладо.. Събира старшината новобранците и започва със строг глас:<BR>- Петров, я излез две крачки напред!<BR>Излиза Петров а старшината му вика:<BR>- Що е това родина бе, Петров?!<BR>А Петров плахо:<BR>- Миии... не знам!<BR>Старшината го скастрил и му изкрещял:<BR>- Това е твойта майка бе говедо! Марш в строя.<BR>Върнал се нашия в строя а старшината подхванал Иванов:<BR>- Абе Иванов, що е това родина бе?!<BR>А Иванов мазничко:<BR>- Ми майката на редник Петров.<BR>Старшината почервенял от яд и се развикал:<BR>- Абе келеш, това и твойта майка бе! Разбра ли ме сега.<BR>Иванов:<BR>- Разбрах.<BR>Старшината:<BR>- К’во разбра?!<BR>А Иванов твърдо и уверено:<BR>- Че Петров ми е брат! Двама приятели си говорят: - Какви времена доживяхме! Голяма криза...Пъхам си картата в банкомата, искам да си изтегля заплатата... - И той какво? - А той самия ми иска назаем сто лева до първо число. И не дава картата обратно! Срещах се с нея 2 години и всичко беше идеално. Но след това започна мрънкането: "Кажи ми как се казваш... искам да знам името ти"...Е, писна ми!