Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Гадове мръсни! Вчера ми взеха книжката! - Защо? - Заяждат се! За нищо! Бил съм без аптечка, със замърсени номера, без колан, в насрещното платно, на заден, на червено, пиян... --- Пияница към бармана: - Какво е това? Клуб на анонимните алкохолици ли? - Защо така мислите? - Щото не познавам никой оттях! --- Жена се кара на пияния си мъж. А той: - Добре скъпа, хайде напиши всичко това, а аз утре сутринта като стана ще го прочета!
Семейни 3,154 прегледа
Следващ →

Още вицове

Въпрос: - Защо сумистите си бръснат краката? Отговор: - За да не ги бъркат с фенките на ЦСКА! Евреин пита друг евреин: - Нали не си забравил, че ми дължиш 100 долара? - Ти пък! До края на живота си ще помня! - Ало! НСО ли е? - Не, ДАНС е. - Ще ме прехвърлите ли към НСО? - Господин Иванов, живущ на адрес ул.Полски Тръмбеш 26, етаж 2, егн 650408626, май искате да се бъзикате с нас?! Журналист взема интервю от възрастен папуас: - Винаги съм се чудел, как събирате кокосови орехи, след като палмите са толкова високи? - Ами, ние не ги събираме... вятърът духа и те сами си падат... - А, ако няма вятър? - Ако няма вятър, значи реколтата е лоша... Един моряк ( далечно плаване ), новобранец се качва на кораб за първи път. На третия месец вече не издържал без секс. Отишъл при помощник - капитана и му разказал какво му тежи. - Мога да те уредя, - казал помощник -капитана - но ще ти струва 300$ . Моряка помислил малко, имал хубава заплата, а и без това нямало къде да си харчи парите и се съгласил. - Какво ще ми уредиш за 300$ - попитал той - трябва да е нещо добро!? - Един китаец , готвач е долу в кухнята . - О, защо толкова много пари за един китаец - възмутил се моряка !? - Ами виж сега - започнал помощник -капитана - 100$ са за капитана на кораба , защото той малко не ги обича тези работи. 100$ и за мен , защото и аз малко не ги обичам тези работи. И по 50$ на двамата , които ще държат китаеца, защото той пък изобщо не ги обича тези работи...