Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
"От всяко положение има изход!" - казала Червената шапчица изпод опашката на вълка.
Червената шапчица 6,955 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един човек отишъл в една кръчма да запива.Казал на келнера:една чаша водка за тебе за мене и за оркестъро.И цяла нощ така. Станало 6 часа сутринта и всички били мотики.Келнера обаче намерил сили да даде сметката на човека, а той чу отвърнал че няма пари и веднага след тези свои думи бил пребит. На другия ден обаче той отново отишъл в тази кръчма и казал на келнера:една чаша за мене и за оркестъра. Келнера се учудил и попитал:а за мене няма ли?А човека чу отвърнал:мани ти като се напиеш налиташ на бой. Жена ми се жалва: "Децата станаха просто непоносими!!! Приемат съвети само от разни идиоти...Поговори с тях, моля те!" Защо при IBM се нарича многозадачност, а при хората се нарича или шизофрения, или полигамия? След като разбра за iPhone, iPad, iPod и тяхната популярност, Айше се почувства горда с името си. - Келнер, когато дойдох, ми казахте, че няма риба, а на господина там сервирате! - Вярно е, но когато вие поръчвахте другият господин ей там още не беше си върнал порцията!