Иванчо и Марийка в леглото.
- Може ли да те наричам Ева?
- Защо?
- Защото си ми първата.
- Е, щом съм ти първата може , а аз ще те наричам Боинг.
- Защо Боинг?
- Защото си ми 747-мия.
Шеф се връща с подчинените си от погребение на техен колега и им се кара:
- Бива ли така бе! Горката вдовица... Разбирам, че много го обичахте Пешо, ама трябваше ли да викате "готин пич беше!" и да го подхвърляте във въздуха?