Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Петте правила да се докаже, че жената е най-несъвершеното нещо: 1. И двата балкони гледат в една посока, което по архитектурен план е несъвършено. 2. Коридорите са много хлъзгави. 3. Гостната е много близко до тоалетната. 4. Кранчето прокапва всеки месец. 5. Ако кранчето не прокапе се надува пода.
Семейни 3,005 прегледа
Следващ →

Още вицове

Събрали се трима приятели и започнали да обсъждат кои са им най - ранните спомени първият казал : - аз си спомням своето раждане, виковете лекарите и вълнението на родителите ми. Вторият казал : - е това нищо не е, моите най-ранни спомени са когато бях в утробата на мама, спомянм си топлина и как тя ми говореше , за да опозная гласа й . - а аз си спомням как отидох на дискотека с татко, а се прибрах с мама - казал третият. Приели една девойка за студентка в София. На тръгване за столицата майка й казала: - Дъще, да внимаваш много! Защото щом идеш в София, веднага ще се намери някой, който най-напред ще те заведе на кино, после - на ресторант, след това ще те отведе в квартирата си и ще се качи на теб и тогава майка ти ще плаче!... Минали два-три месеца и дъщерята си дошла във ваканция. Майката веднага я попитала: - Дъще, как е по София? - Мамо - отговорила студентката - стана точно така, както ти каза! Веднага, щом отидох в София, се намери един, който най-напред ме заведе на кино, после на ресторант, после ме отведе в квартирата си, но когато поиска да се качи на мен, аз се сетих за твоите думи и си рекох: "Защо да плаче моята майка? Нека да плаче неговата майка!" И се качих аз на него!... - Признавате ли - пита съдията, - че сте искали да влезете в театъра в нетрезво състояние? - Разбира се, че признавам - отговаря обвиняемият. - Ако бях трезвен, това никога не би ми дошло на ум. - Не ти стои добре костюма! - направи забележка тъщата на зетя си в деня на сватбата. - Следващия път ще е по-добре, мамо. - с достойнство отговорил той. Харесвам си работата. Харесвам си жената. Харесвам си правителството. За тези, които не са разбрали - това е медитация.