Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако мислите, че пътят към сърцето на мъжа минава през стомаха му, значи се целите прекалено високо.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
- Защо полицайте водят куче със себе си по време на акция? - Нали все пак трябва да има някой, който да може да вземе решение в критични ситуации.
Любими Герои
03.10.2017
2,357 прегледа
Следващ →
Още вицове
Забелязвам че много хора се страхуват, ами то ако падне една бомба - двама души ще умрат от бомбата, трима души ще умрат от страх.
Две блодндинки си говорили: - Абе муцка много хубава походка. - Да нали, минах през кръчмата!
- Ай лав ю! - А на немски? - Их либе дих. - А на пернишки? - Марш в леглото, кучко!
Мъж върви по улицата и спира една жена и я пита: - За 20 лв ще ми пуснеш ли? - У-у-у, простак - отговаря жената. - Добре. За 80 лв ще ми пуснеш ли? - У-у-у, мръсник, аз сам уважавана жена. - Добре. За 150 лв ще ми пуснеш ли? На жената и се видели много парите и се съгласила. Мъжът въздъхнал и казал: - Курви много, ама пари няма!
Висял си един негър над една пропаст, хванат за клона на едно дърво, и се чудел как да се спаси. По едно време се обадил вътрешния му глас и казал: - Ако искаш да се спасиш, пусни си едната ръка. Негърът го послушал. След малко вътрешният глас пак се обадил: - Ако искаш да оживееш, пусни си и другата ръка. - Ама как, нали ще падна?- попитал негърът. - Няма бе, това ти е единствения шанс. Негърът си пуснал и другата ръка, паднал в пропастта и се пребил. - Нека ти, мръсен негър! - казал вътрешният глас.