Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо полицайте водят куче със себе си по време на акция? - Нали все пак трябва да има някой, който да може да вземе решение в критични ситуации.
Любими Герои 2,356 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сутрин директорите говорят за голф в офисите си. Следобед същите говорят за работа на голф игрището. Чък Норис е най-известния челист. Може да нацели всеки в челото.. Един се прибира у дома мрачен. - Какво има? - пита жена му. - Предсказаха ми, че тази вечер точно в 12 часа смъртта ще дойде да ме вземе от бирарията. - Ти вземи, че се дегизирай - посъветвала го жената. - Облечи други дрехи, обръсни си мустаците, даже за по- сигурно - и косата, тя няма да те познае! Човекът послушал. Обръснал се, Облякъл други дрехи и отишъл в бирарията. По едно време - гледа - влиза смъртта. Огледала се насам-натам, пък си рекла: - Ако тоя чук, дето го търся, не дойде до 12, ще прибера оня, плешивия до бара. Из новините: "Американски морски пехотинци охраняват иракския национален музей от други мародери." Отиват американец, французин и българин на сафари в Африка. Вечерта се хвалят край огъня... Американецът: - Днес аз убих един слон и три антилопи. Французинът: - Аз - два жирафа и носорог. Българинът: - А пък аз само три носърчета. - Е, какви са тия носърчета? - попитали останалите. - Ами едни такива, как да ви ги опиша... На следващата вечер край огъня... Американецът: - Днес ударих лъв и две зебри. - Аз пък - леопард и антилопа, казал французинът. Българинът отново се похвалил с няколко носърчета. На третата вечер пак се хвалили, и когато българинът споменал за носърчетата, другите двама го попитали: - Обясни ни сега какви са тия носърчета... - Добре. Като си вървя из джунглата с пушката, изкачат от храстите едни такива черни, ръкомахат насреща ми и викат: - Но, сър! Но, сър!