Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо полицайте водят куче със себе си по време на акция? - Нали все пак трябва да има някой, който да може да вземе решение в критични ситуации.
Любими Герои 2,357 прегледа
Следващ →

Още вицове

Забелязвам че много хора се страхуват, ами то ако падне една бомба - двама души ще умрат от бомбата, трима души ще умрат от страх. Две блодндинки си говорили: - Абе муцка много хубава походка. - Да нали, минах през кръчмата! - Ай лав ю! - А на немски? - Их либе дих. - А на пернишки? - Марш в леглото, кучко! Мъж върви по улицата и спира една жена и я пита: - За 20 лв ще ми пуснеш ли? - У-у-у, простак - отговаря жената. - Добре. За 80 лв ще ми пуснеш ли? - У-у-у, мръсник, аз сам уважавана жена. - Добре. За 150 лв ще ми пуснеш ли? На жената и се видели много парите и се съгласила. Мъжът въздъхнал и казал: - Курви много, ама пари няма! Висял си един негър над една пропаст, хванат за клона на едно дърво, и се чудел как да се спаси. По едно време се обадил вътрешния му глас и казал: - Ако искаш да се спасиш, пусни си едната ръка. Негърът го послушал. След малко вътрешният глас пак се обадил: - Ако искаш да оживееш, пусни си и другата ръка. - Ама как, нали ще падна?- попитал негърът. - Няма бе, това ти е единствения шанс. Негърът си пуснал и другата ръка, паднал в пропастта и се пребил. - Нека ти, мръсен негър! - казал вътрешният глас.