- Момчета! Току-що си купих на промоция тези обувки от новия магазин! Предтставете си, и двете са леви, а едната е по-голяма!
- Тогава защо се радваш?
- Точно са ми!
Един прилеп първия път малко разкървавен, втория път още по разкървавен,третия тотално разкървавен един друг прилеп до попитал какво става защо така: -Виждаш ли ония стълб ей там?-ДА!!!-добре ама аз НЕ го видях!!!!!!!!!!!!!!!!!!!