Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един прилеп първия път малко разкървавен, втория път още по разкървавен,третия тотално разкървавен един друг прилеп до попитал какво става защо така: -Виждаш ли ония стълб ей там?-ДА!!!-добре ама аз НЕ го видях!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Черен хумор 1,956 прегледа
Следващ →

Още вицове

На група десантчици обясняват: - Значи,това копче е за парашута, като скочите го дърпате и готово. После долу ще ви чака джип. Скачат, единият натиска копчето - парашута не се отваря и той извиква: - И сега долу ако го няма и джипа егати организацията. Питат мутра: - Как натрупахте такова състояние? - Ами за началото ми трябваше стартов капитал. - А как събрахте стартов капитал? - Ами за началото ми трябваше стартов пистолет... В голяма корпорация на едно от бюрата звъни телефона. - Ало? - Искам веднага да стане едикакво си - запенил се някой. - И що аз да го върша? - попитал с безразличие човекът. - Ти знаеш ли с кого говориш бе? - вече тотално кипнал. - Не. - С шефа на корпорацията. Само да щракна с пръсти и изхвръкваш. - А ти знаеш ли с кого говориш? - Не. - Тогава що не си [beep] [skipped] в [censored] Мъж води жена си на лекар. След прегледа, лекарят го вика в кабинета и му казва: - Не ми харесва жена ви.... - А на мен, да не би да ми харесва! Ама знаеш ли, колко мангизи има баща й... Програмист, електроинженер и механик пътуват с кола. Колата се поврежда. Механика казва: - Сигурно е ремъка. Ей сега ще погледна. Никаква полза. Електроинженера се намесва: - Чакай да видя акумулатора, сигурно е свършил. Не е и там повредата. Всички мълчат, по едно време програмистът казва: - Що не излезем и пак да влезем?