Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Келнер, когато дойдох, ми казахте, че няма риба, а на господина там сервирате! - Вярно е, но когато вие поръчвахте другият господин ей там още не беше си върнал порцията!
В ресторанта 5,235 прегледа
Следващ →

Още вицове

Министър Рашидов правил инспекция как върви реставрацията на паметника на Цар освободител. Изведнъж из под земята се чул гласа на самия цар -Вежди, искам нов кон, че този много остаря. Уплашил се Рашидов и хукнал да сподели с Цветанов и Бойко. Те помислили, че министъра е прекалил с уискито, но все пак решили да отидат на място и да видят каква е тази работа. Като стигнали до паметника, отново се чул гласът на царя. - Вежди, аз те помолих за нов кон, а ти ми водиш две магарета. Шефа на лудницата решил да иде да види какво правят пациентите и каквo да види, всички се хвърлят в празен басейн, а един седи без да мърда. Доктора си казал "Тоя сигурно се е оправил?" и го попитал защо не плува и той му отговорил: "Ами защото ще се удавя!" Жена към мъжа си: - Скъпи ще ми дадеш ли 3000 евро да си оголемя бюста! - Ти луда ли си ма? - Мило не ме ли искаш с голями и стегнати гърди! - Няма смисъл да хвърляме пари на вятъра, по-добре вземи таолетна хартия и се търкай по-гърдите!!! - Но защо? - Ми виж къв е ефекта върху задника ти! Някакъв се връща късно вечрта и жена му го подхваща: - Къде беше досега, какво прави толкова време? - Уф, мързи ме да разказвам сега... Утре всичко ще научиш от вестниците. Чакали на една спирка трима човека. Единия от "Младост", втория от "Люлин", а третия от "Дружба". Минало доста време, и двамата от "Младост" и "Люлин" се заприказвали: - Леле, да знаеш, един път чаках на спирката автобус за "Младост" един час! - О-о-о. Ти нищо не знаеш. Аз един път чаках автобус за "Люлин" час и половина! Не разбрал за какво става въпрос, оня от "Дружба" им казал: - Е-е-е, айде стига сте се хвалили де. И на мен по някой път ми идва толкова бьрзо автобуса.