Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо този който не пуши, не пие и не ходи по жени, то той живее до дълбоки старини? - Защото когато човек е глупак, то това е за дълго!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
В ресторанта
В ресторант. - Сервитьор! В супата ми плува муха! - Не може да плува, господине, тя е мъртва....
В ресторанта
03.10.2017
5,412 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Защо толкова много хора гласуваха за Бойко Борисов? - Защото хората харесват неговите учители - Тодор Живков и Симеон Кобурготски. (Б.Б.:"Благодаря на хората, от които съм се учил - Тодор Живков и Симеон Сакскобургготски. линк- в-к Труд)
Влиза един полицай в аптеката и прережда чакаштите и казва: - 100 презерватива. Мъж се обадилл: - Преди ни биеха, а сега ще ни ебат. Жена доволно казала: - Поне ще ни пазят. Отзад една баба се обадила любопитно. - Г-н полицай, Вие ли ще идвате по домовете, или ние трябва да дойдем в участъка.
Тъща гледа сериал, а на стената над нея има голям часовник. Филмът свършва, тъщата става и тръгва към кухнята. В следващия момент часовника пада върху фотьойла. Зетят поглежда тъжно и казва: - Мамка му и часовник, винаги изостава!
Моята готина съседка е абсолютна параноичка. Тя си мисли, че все я зяпам, че направо я шпионирам. Тя се притеснява, че съм маниакално обзет от нея и че всеки път като чуе звук у тях тя е ...унесена? О, грешка, "ужасена", сори, не е лесно да се чете дневник през бинокъл, покачен на дърво.
Да, наистина не е зле човек да ходи на психоаналитик и да получи там квалифицирана помощ за успокояване на нервите. Но значително по-евтино е просто да псува всеки срещнат.