Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Учени изчислиха, че жените не трябвало да спят повече от 7 часа на денонощие. Щото ако спят повече храната свършва и става много мръсно.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Деца
Младеж се прибира от купон на следващата сутрин. Майка му го разпитва: - Как беше? - Както обикновено - пиене, секс... - Момичета имаше ли? - Имаше, ама след пиенето си тръгнаха.
Деца
03.10.2017
3,836 прегледа
Следващ →
Още вицове
Най-заразната човешка болест - глупост.
От книгата "Съвети за млади съпруги": Ако с мъжа ви ще ходите на гости, а там ще има млади госпожици, нахранете го с няколко скилидки чесън преди това...
- Иванчо, знаеш ли кой управлява сега България? - Коалиция, госпожице. - И как се казва тя? - СДС-2, госпожице - Сергей, Доган, Симеон 2-ри
На поп Ставри му откраднали колелото и отива нашия при селския кмет и казва -Кмете да знаеш в село има крадец откраднаха ми колелпто. Кмета се почесал по темето умувайки и му казал. -В Неделя на службата като почнеш да четеш десетте божи заповеди и като стигнеш до Не кради, се огледай из църквата дали някой ще си наведе главата и ще се засрами ако има такъв да знаеш той ще е крадеца. Минала службата и след няколко дена попа и кмета се срещат. -Какво стана дядо попе разбра ли кой е откраднал колелото? -Не ама като стигнах до Не пожелавай жената на ближния, се сетих къде съм го оставил.
-Марийке,Марийке познай какво си купих? -Какво? -Банан. -И какво направи с него? -Изядох го. -Трябваше да го нарежеш и да го раздадеш на приятелите ти. - Марийке,Марийке познай какво си купих? - Какво? - Дънки. - И какво направи с тях? - Ами както ми каза.Нарязах ги и ги раздадах на приятелтте ми. - Трябваше да ги изгладиш и да ги сложиш в шкафа. - Марийке,Марийке познай какво си купих? - Какво? - Прасе. - И какво направи с него? - Ами както ми каза.Изгладих го и го сложих в шкафа. - Трябваше да го упоиш,заколиш и да го сложиш във фризера. - Марийке,Марийке познай кой ни дойде на гости? - Кой? - Леля - И какво направи с нея? - Ами както ми каза.Упоих я,заклах я и я сложих във фризера.