Кораб минавал близо до канибалски остров. Един моряк разглеждал списание "Плейбой" и го хвърлил в окена, вълните го изтласкали до брега на острова и там го намерил един канибал. Разгледал го и казал на приятеля му:
- Еее, тия ебати и луксозното меню са направили!
Майка и дете се разхождат в парка. Видели едно момиче и момче да се натискат. Детето попитало:
- Мамо, какво правят тая кака и тоя батко?
- Ми, кекс.
После видели в зоологическата градина една маймуна и един маймуняк да се натискат.Детето пак попитало какво правят и майката пак отговорила:
- Ми, кекс.
На другата сутрин детето попитало майка си:
- Мамо, снощи с татко правихте кекс, нали?
- Как разбра бе?
- Ами аз облизах глазурата от дивана.