Двама каубои яздят през пустинята - единият шеф, другият телохранител. Гледат срещу тях иде друг конник (ама го виждат чак на хоризонта - вижда се дребен колкото една педя).
- Убий го тоя! - казва шефа.
- Е-е-е, далече е още.
След малко го виждат - висок две педи.
- Застреляй го тоя!
- Далече е, шефе.
Яздят още и го доближават на 20-30 метра.
- Застреляй го! - казва шефа.
- Ама срамота бе, шефе… - казва телохранителят. - От ей-такъв го знам! (показва една педя височина)
Миналата събота при прибирането си у дома в нетрезво състояние аз повърнах в таксито което ме возеше. Искам да се извиня на горкия шофьор и да му кажа, че никога повече няма да правя така. Също така, ако се сети за мен (сигурно ще се сети), го моля да ми върне горната протеза (ако я пази), която в състоянието, което съм бил по невнимание съм изплюл докато съм вършил онази свинщина.