Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бик - разплодник остарял, но стопанинът му не го продал на кланницата, а го оставил на доизживяване в стадото. Докарал нов бик. Ветеранът, виждайки младия си колега започнал да се ежи, да рие с копита в пръста и да се държи така сякаш защитава харема си. Стопанинът му подметнал подигравателно: - Какво се ежиш? Ти си вече взел-дал! - Знам, но все пак трябва да кажа на новия, че не съм крава! - отговорил бикът.
Животни 3,381 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сълзите на Бойко Борисов лекуват рак. Твърде жалко, обаче, защото той не плаче. Никога. Глупакът има голямо предимство пред образования човек: той винаги е доволен от себе си. Наполеон Предложени са промени в Наказателния кодекс. Под всеки член, под думите "наказва се с лишаване от свобода за срок от...до...години" в скоби да бъде добавено:"при пълна липса на парични средства у лицето". Голяма Пушка от индианско племе решил да се жени. Отишъл при вожда да поиска разрешение да се ожени за Голяма Луна от съседното племе. А вожда: - Голяма Пушка, та ти още девствен, не знаеш какво да правиш първата брачна нощ. Я заминавай в гората да се научиш по хралупите. Заминал Голяма Пушка и се върнал след един месец. Отишъл отново при вожда на племето: - Голяма Пушка научил се, сега може ли да се жени? - Може - казал вожда. Първата брачна нощ Голяма пушка казал на Голяма Луна да застане стойка партер. Застанала тя и той фраааааааааааас един ритник. - Голяма Пушка, защо риташ ме? - изненадано попитала Голяма Луна. - Аааааааааа, Голяма Пушка не глупав - първо проверява за пчели. - Тате, ти ходил ли на училище, като си бил малък? - Разбира се, Иванчо. И никога не съм прпопуксла урок. - Виждаш ли, мамо! Наистина няма никакъв смисъл да се губи време с училището.