Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Сър Джон бил безкрайно влюбен в лейди Мери. Всяка сутрин той минавал на белия си кон под прозорците на нейния замък, но тя дори не го забелязвала. Един ден той боядисал коня си в зелено, отправил се към дома на възлюбената си и си мислел: "Когато лейди Мери ме види ще възкликне: - Сър Джон, какъв зелен кон имате! - а аз ще й отвърна: - Да, но аз Ви обичам!" Щом стигнал до замъка, на прозореца се показала лейди Мери и извикала: - Сър Джон, аз Ви обичам! - Да, ама я виж какъв зелен кон имам!
Разни 1,822 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Днес ми извадиха зъб... - Боли ли? - Не знам, остана при зъболекаря... Някои хора се издигат над другите, защото са въздух под налягане... - Докторе, боли ме крака. - Да слагате компреси пробвахте ли? - Пробвах, не помага. - А лекарствата, които ви предписах, взимахте ли? - Вземах, не помагат. - Е, тогава се молете. - Пробвах, не помага. Последните научни изследвания са доказали, че бирата съдържа женски хормони. Защо? Като изпиете три чаши, почвате по-лошо да карате кола. След шест бири почвате да се хилите на всяка дивотия. След десетата бира се налага да пикаете седнал. Примрял от глад човечец се свлякъл под едно дърво в гората и с последни сили започнал да се моли на дядо господ: - Господи, пусни ми едно парченце месо, моля ти се бе господи. И хоп отгоре паднало парче месо. Учудил се човекът, но го изял и се замолил втори път. Отново Господ се смилил. Така три-четири пъти, докато не погледнал нагоре. Що да види? Един прокажен седнал на дървото и хвърлял части от тялото си - "Обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича..."