Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Въпрос:Какво е общото между Майкъл Джексън и Едвин Ван Дер Саар? Отговор:И двамата носят ръкавици без особена причина:p нещо лично към феновете на Ман.Юнайтед, просто за този вратар първо се сетих
Спортни 3,259 прегледа
Следващ →

Още вицове

Защо блондинките не знаят да пишат 11? -Защото не знаят коя единица да сложат първо. Иванчо имал час по ботаника. Учителката решила да изпита всички деца от първи до последен номер, кое е най-миризливото цвете! Започнала от първи номер: Александре за теб, кое е най-миризливото цвете? и тои казал: Госпожо най-миризливото цвете за мен е розата. Браво Сашко! И така изпитала всички, но последно оставила Иванчо. Я ми кажи сега кое е най-миризливото цвете според теб? Най-миризливото цвете е марулята! Учителката възмутена го погледнала, той продължил: Марулята, защото тати всяка вечер казва на мама: Отивай да си миеш марулята че много мирише! Старица седи в люлеещ се стол, когато изведнъж се появила една вълшебница и казала: - Имаш право на три желания. - Ами, искам да съм много богата! Пуф! Столът станал златен! - Искам да съм млада и красива! Пуф! Възрастната жена се превърнала в прелестна девойка! В този момент наблизо минал любимият котарак на старицата. - Искам този котарак да си превърне в очарователен мъж! Пуф! Котаракът се превърнал в атлетичен красавец и проговорил с човешки глас: - Сигурно много съжаляваш, че ме скопи навремето! Влиза мъж с момиче в ресторант. Келнера: - Какво ще поръчате? - За мен...(прави поръчка) - А за жена ви? - Ще й изпратя sms по-късно тази вечер. Седяли си 5-6 полицаи до една спирка и случйно покрай тях минал гражданин. По едно време човекът се заслушал в разговора на униформените и чува единия полицай да казва: - Едно!... - останалите избухнали в бурен смях. След това друг казал: - Седем!... - пак яко смях настанал... Третият казал: - Деветнадесет!... - колегите му отвърнали със смях. Гражданина видимо озадачен от цифрите и последващия смях приближил групата униформени и попитал: - Господа полицаи, какви са тия цифри, защо им се смеете? Старшият най-спокойно отвърнал: - Еми обозначили сме си вицовете с номера и вместо да разказваме целия виц, казваме само номера му и останалите се сещат кой е вица и си се радват. Гражданина мислейки, че ще развесели униформнените казал: - Сто и едно! - вместо със смях полицаите мигновено извадили палките и започнали да му отвръщат с побой! Гражданина извикал: - Чакайте бе хора, не ме бийте, спрете, защо!? - От 100 на горе са за полицаи бе, келеме!