Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В един бар се е насъбрала компания , и гледа по телевизията лондонското дерби между Арсе и Тотнъм . Арсенал вкарва гол и кучето на един от запалянковците пада по гръб , започва да се върти на всички посоке и да се хили неистово . Един от посетителите на бара се обръща към собственика на кучето и го пита : - Какмо ву стана на тоя пес ? - Ами винаги когато Арсе вкарат гол и то започва да прави така . - А какво става , когато Тотнъм вкарат гол ? - Ами не знам , имам го само от 6 години .
Спортни 3,504 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама приятели си говорят: - Жена ми е вманиачена на тема коли..като заспи ме хваща за к*ра и бълнува ’Ферари..Порше... ’ - Моята е по-зле.. - казва другият - Пъха си го и вика: ’Напълни догоре..’ Млад аптекар отишъл да се обучава при друг, по-възрастен. Наложило се, обаче стария аптекар да излезе по работа. За да не стане грешка заръчал на младока да обслужва само най-леките случаи и излязъл. Върнал се след няколко часа и попитал заместника си: - Е, как мина работния ден? - Нормално. Имах три случая-един с разстройсво,един със запек и един с кашлица. - И ти какво им даде? - попитал с интерес стария аптекар - И на тримата дадох рициново масло - отговорил с гордост ученика. - Как на всички едно и също - ужасил се ветерана - Това са различни диагнози. - А, и тримата ги излекувах моментално. - Как така? - Ами този с разстройството се затича, после изведнъж спря и махна с ръка. - А този със запека? - Той си ходеше спокойно, но изведнъж се затича - продължил с обясненията си младия аптекар. - А този с кашлицата - вече отчаян попитал възрастния човек - И него излекувах! Ей го там, седи на ъгъла и не смее да се изкашля! Неотдавна в Перник откриха филиал на Гринпийс. Директорът от радост закла прасе. - Татко, Тихият океан непрекъснато ли е тих? - Не можеш ли да ме попиташ нещо по-умно? - Добре. От какво е умряло Мъртво море? Двама програмисти си говорят Първият: - Абе знаеш ли, че баба ми има едно евангелие издание 1820! Втория: - Брей, то трябва да е още на пет инчови дискети!!